Alkoholisko dzērienu vairumtirzniecība

In CategoryUncategorized
Byadmin

alus kasteKā jau visiem mums labi zināms mūsu grūtajos ekonomiskajos laikos arī alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni paliek aizvien dārgāki un nu jau lētāka gala puslitra alus pudele var maksāt ap 50 vai 60 santīmiem, kas būtībā ir divreiz dārgāk, kā agrākajos laikos, kas lētākajiem aliem cena bija ap 30 un 25 santīmiem. Šis cenu kāpums neizbēgami ir jūtams arī mūsu maciņos un pēc kārtīgas vakara svinēšanas ar kārtīgu Latviešu alus dzeršanu un jautrībām var nākties šķirties vismaz no 10 un vairāk latiem , un tas ir tikai tādā gadījumā, ja alus ir pirkts jau pirms laika, bet ja vēlaties doties uz kādu no nakts izklaižu iestādēm jums alus tur maksās vismaz 1.5 vai pat 2 LS un šādā gadījumā, ja jūs izdzersit 10 puslitra alus glāzes jums būs jāšķiras jau no 20 Latiem. Parasti jau cilvēki par šādām situācijām un naudas tērēšanu neaizdomājas, jo kad iedzerts jau pirmais vai otrais vakara dzēries naudai jūsu acīs zūd vērtība un jums var likties, ka esat miljonārs, tikai nākamajā rītā, kad būs patērēta prāvāka naudas summiņa vairs šī sajūta nebūs tik laba!

Tad kā būtu visizdevīgāk lietot šo atspirdzinošo un garšīgo dzērienu?
Manuprāt visizdevīgākais veids, kā pirkt alu ir pērkot to lielākā vairumā pa tiešo no izplatītāja, vai vairum-tirgošanas bāzes, jo tādā veidā iespējams samazināt cenu sākot no 20 līdz pat 70 procentiem, un ja alus , piemēram, dārgāka un glaunāka pudele maksā ap latu aprastā veikalā, tad šādās vairum tirzniecības bāzēs pērkot uzreiz vismaz kasti (20 pudeles) iespējams samazināt šo cenu līdz pat 50 vai 40 santīmiem. Šāda veida ietaupījumi varbūt īstermiņā neliekas nekas daudz, bet ja jūs lietojat šo alkoholisko dzērienu bieži, tad ātri vien šie ietaupītie 10 lati var pāraugt 100 un pat 1000 latos.

Ja jūs taisāt lielāku ballīti, un ciemiņiem nepieciešams ņemt līdzi savus alkoholiskos dzērienus , tad arī šāda veida varam tirzniecības izmantošana var būt ļoti izdevīga, jo piemēram nopērkot vairumā alkoholiskos dzērienus, tai skaitā alu jūs varat kopumā ietaupīt desmitiem latu, ko labāk varētu iztērēt svētku galda klāšanai, vai labākas ballītes vietas izīrēšanai. Ja jums uz doto brīdi šādā situācijā nav iespējams nopirkt visus dzērienus, bet jūs tiešām zināt, ka ballītes apmeklētāji jums šo naudu atdos, jūs varat arī paņemt kādu no ātrajiem kredītiem, jo šādi ātrie kredīti var būt izdevīgi, ja izdodas paņem , piemēram, bezprocentu kredītu, uz laiku līdz ballītes sākumam, un pēc tam kad visi ir sametuši naudu to veiksmīgi atdot, bet kopumā vēl ieekonomēt šos līdzekļus, jo jūs esat nopircis dzērienus daudz lētāk vairum tiezniecības lietā.

Ceru, ka šis raksts jūs apgaismos, un jūs sapratīsit, ka alu un citus alkoholiskos dzērienus var būt izdevīgi pirkt vairumā jau pirms svinēšanas, tādējādi kopumā ieekonomējot jūsu naudu!

 

Leave a Reply