Alus un Kafija

In CategoryUncategorized
Byadmin

Alus un kafija

Alus un kafija ir vieni no visvairāk lietotajiem dzērieniem visā pasaulē un tie nenoliedzami abi ir taisīti no vielām, kas gan izrausa atkarību, gan arī ir psihoaktīvas un tāpēc iespaido to, kā mēs uzvedamies un domājam. Protams Kafijai un alum katram ir savas īpašības un kur viens no šiem dzērieniem ir stimulants, tur otrs ir relaxants un tāpēc lietojot tos abus kopā var beigties diezgan slikti, jo lai gan alus nomierina, tomēr kafija paceļ asinsspiedienu un šāds kokteilis jūsu ķermenim var būt pārāk stiprs.

Pirmkārt jau, ka tiek pieminēts alus un kafija cilvēki parasti prasa, vai tā ir taisnība, ka ar kafiju iespējams atskurbt tad, kad ir iedzerts par daudz. Un vienīgā pareizā atbildē ir nē, jo, lai gan tā var likties, ka tu kļūsti skaidrāks, tomēr patiesībā tavā ķermenī parādās vairāk adrenalīns un tiek nodzīts miegs, bet alkohola iedarbība noteikti netiek izslēgta un citreiz pat kafija to vēl pastiprina.

Tāpat ir arī ar nākamo rītu, kad bieži vien cilvēki saka, ka kafiju uz paģirām dzerot varot ātrāk atgūt veselību, bet, lai gan tu ātrāk un labāk pamodīsies, tomēr tas nemazināt alkohola slikto ietekmi un atūdeņošanās un tāpēc, ka kafija šo efektu tikai vēl pastiprina, tas var radīt vēl lielākas galvassāpes vai arī vēl sliktāku pašsajūtu tāpēc nākamajā rītā pēc alus lietošanas labāk izvēlies lielu glāzi ūdens kafijas tasītes vietā.

Gan kafija gan alkohols ir pieskaitāmi pie narkotiskajām vielām, bet tāpēc, ka cilvēki šīs vielas ikdienā lieto tik daudz, valdības visā pasaulē tās neaizliedz, jo tas radītu vēl lielākas problēmas, kā tā situācija, kāda ir šobrīd, kad šo vielu aprite tiek ierobežota un tāpēc nav pieejama jauniešiem un arī no katras nopirktās alus pudeles valdība saņem naudu savā kontā nodokļu formā.

Vēl kafijai un alum ir līdzība tajos alus kokteiļos, ko veido ar kafiju, un lai gan tie ir pietiekoši reti sastopami, tomēr ik pa laikam ir tādus iespējams atrast un, nenoliegšu, ka tie ir garšīgi, tomēr ir jāapzinās tas, ka droši vien šis kokteilis nav veselīgs un nodara tev vairāk ļaunuma kā labuma, bet tā jau ir arī ar kafiju un alu, ja tie tiek lietoti atsevišķi bet pārlieku lielās devās.

Leave a Reply