Duff Alus

In CategoryUncategorized
Byadmin

Duff alusKurš animācijas seriāla Simpsoni fans gan nezina Duff Beer – alus šķirni, kuru ikdienā bauda šova tēvs Homers. Taču šāda alus šķirne tiek ražota arī realitātē un daudzās valstīs ir kļuvusi par vienu no dzertākajām un pirktākajām alus šķirnēm.

Šo alu oriģināli radīja kā izdomātu lētu alus šķirni šim šovam Simpsoni, taču ar laiku to sāka ražot arī īstenībā gan ASV, gan Vācijā un citās Eiropas valstīts.

Nav īsti skaidrs, kur radās šī alus nosaukums, taču šova Simpsoni producents un animators Deivids Silvermans saka, ka šis nosaukums radās tikai tāpēc, ka tas labi skanēja izdomātajā reklāmas sauklī šim alum “Can’t get enough of that wonderful duff” jeb “Nevaru dabūt pietiekami šī brīnišķīgā alus Duff”.

Par spīti šī alus veiksmīgajai tirgošanai, šī alus ražošana ir arī izraisījusi vairākus konfliktus, jo Simpsonu autors Mets Groenings atsakās sniegt atļauju šī alus brenda īstai ražošana, jo viņš domā, ka tas varētu veicināt to, ka arī bērni to vēlētos dzert. Vienīgā vieta, kur šis alus oficiāli tiek pārdots ir Universal Studios parkā blakus Simpsonu karuselim.

Taču neoficiāli  savu Duff alus versiju pārdod Ņujorkas apkaimē “Duff Famous Wings”, “Bilbo’s pizza” mičiganā un “Universal Studios Florida”, kā arī “Eschweger Klosterbrauerei” alus darītavā Vācijā brūvē šo alu un izplata to daudzās Eiropas un Austrālijas pilsētās. Bet vairāki mēģinājumi brūvēt un pārdot līdzīgu alu, piemēram, Čīlē, Meksikā, Jaunzēlandē un citur ir beigušies ar tiesas prāvām pret konkrētajām alus darītavām no 20th Century Fox, kas ir kompānija, kas veido Simpsons.

Tā lūk sākotnēji iedomāta alus šķirne, kura speciāli tika veidota kā lēts, sliktas kvalitātes alus, kurš tiek reklamēts visur, ir kļuvusi par vienu no visatpazīstamākajām un vispopulārākajām alus šķirnēm. Un viss pateicoties Simponiem.

Leave a Reply